@vaidas @kazkassukompais Na, tradicinių vertibių Debien'o kernelis nėra itin naujas, tai ne visiem gali patikt. O šiaip tai tiesiog žmonės mėgsta krapštytis. O su Arch ten yra ko... Aš tai dar nedrįstu į tą peklą lįst. Užtenka man ir labiau durnam useriui skirtų distribucijų...
@kazkassukompais atidarysiu pandoros skrynią, bet ką jūs ten su tuo Arch darot? :)Ko neina pasidaryti su tradicinių vertibių Debian'u?