@vaidas @kazkassukompais Na, tradicinių vertibių Debien'o kernelis nėra itin naujas, tai ne visiem gali patikt. O šiaip tai tiesiog žmonės mėgsta krapštytis. O su Arch ten yra ko... Aš tai dar nedrįstu į tą peklą lįst. Užtenka man ir labiau durnam useriui skirtų distribucijų...
@kroitus @kazkassukompais o tai kokiems tikslams žmonėms tas kraujuojantis kernelis gali būti reikalingas?
@vaidas @kazkassukompais Nežinau. Gal čia su viltimi, kad visokie DirtyFrag ir CopyFail bus greičiau užlopyti. Ir HW kažkokio mandresnio palaikymas gal...