@vaidas @kazkassukompais Na, tradicinių vertibių Debien'o kernelis nėra itin naujas, tai ne visiem gali patikt. O šiaip tai tiesiog žmonės mėgsta krapštytis. O su Arch ten yra ko... Aš tai dar nedrįstu į tą peklą lįst. Užtenka man ir labiau durnam useriui skirtų distribucijų...
@kroitus, nepasiduok jų spaudimui! Jei visi trys Archą naudosit, jaučiu neišvengiamai prasidės pačios geriausios distros reklamavimas podkęste.@vaidas @kazkassukompais
@rq @kroitus @vaidas @kazkassukompais nėra jokio spaudimo :) ką ir įraše akcentavau, skirtingi poreikiai, skirtingi norai :)