@rq @kroitus @vaidas @kazkassukompais nėra jokio spaudimo :) ką ir įraše akcentavau, skirtingi poreikiai, skirtingi norai :)
@KasTasMykolas, nėra spaudimo apart socialinio, kai, Karoliui pasigyrus, iškart sušunkama „PAGALIAU!!!!!“? 😀 @kroitus @vaidas @kazkassukompais
@rq @kroitus @vaidas @kazkassukompais tai ne Vytui :) kaip minėjau, mano galva, jam labiau pagal pomėgius ir galvą tinka. Juolab, nesyk jau buvo užsiminęs, gaaaaal pabandyt... Tad PAGALIAU ir pa(si)bandė :) kiek ilgam? Bus matyt. Gentoo laukia už kampo :)