Prieinamumas - arba prisėdimas, kurį kirtom pusiau (B kasetės pusė)
Ep. 09

Prieinamumas - arba prisėdimas, kurį kirtom pusiau (B kasetės pusė)

Episode description

To ilgesniojo prisėdimo antra dalis. Nuo Open House bei kitų vasariško savaitgalio festivalių priėjom prie prieinamumo žmonėms su specialiais poreikiais ir apskritai, prieinamumo VISIEMS žmoniems. Kalbant tiek apie technologijas, tiek apie infrastruktūrą, tiek apie tą pačią informaciją ir kitus gėrius.

Rimas @[email protected]
@kazkassukompais, įdomą temą užkabinot. Turiu keletą pastebėjimų:Pirmas dalykas – dėl Liepa-2 sintezatoriaus: kaip tik prieš kelias dienas norėjau įdiegti (tikėjausi, kad gal gražiau sintezuos šneką, nei androido built-in dalykas), na ir ką, pasirodo nebėra to appso Play Store. Gerai bent, kad jis atviro kodo ir su aiškia licencija.
Rimas @[email protected]
@kazkassukompais, ir trečias dalykas, tai ne visai sutinku su tuo, kas apie liftus apžvalgos bokštuose kalbėta, tarsi jie būna tiesiog pamiršti. Aš manau, kad dažnu atveju liftas būtų padvigubinęs (jei ne blogiau) projekto sąmatą. Tai jei kokios Bijūniškės gauna tam bokštui tik X pinigų, tai gal ir stengiasi pagal tą X savo projektus rengti.
Rimas @[email protected]
@kazkassukompais, ai, ir šovė tokia mintis jūsų beklausant: galėtų bent kartą programuotojai AI panaudoti tikslingai – naršyklės galėtų pačios generuoti alternatyvųjį tekstą, jei jis nenurodytas. Bet šiaip aš manau, kad tikrai ne visada jo išvis reikia, o jei ir reikia tai tikrai ne tokio, koks dažnai uždedamas.